اروپل : درباره شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت اروپــل

درباره شرکت طراحی سایت و بهینه سازی سایت اروپــل

About Oropol

قطب طلایی نرم افزار با همکاری فردوس آریا نگار با نام تجاری Oropol در دهه هشتاد شمسی  به عنوان شرکت حرفه ای طراحی سایت با هدف کمک به کارفرمایان و صاحبان صنایع و شرکت های تولیدی و تجاری با حضور گروهی از متخصصان طراحی سایت و علوم بازاریابی پا به عرصه رقابت نهاد.

با ورود جهان به عصر اطلاعات و ارتباطات عده ای معتقدند که از این پس همه چیز در گرو IT و ICT خواهد بود. از طرفی جامعه سنتی کماکان معتقد است که ورود به این حیطه دردسر ساز غیر موثر و بعضاً غیرکاربردی در کشور ایران می باشد اما قطعاً نگاه سومی هم وجود دارد.در کسب و کار بازاریابی و تجارت الکترونیک همه چیز برپایه قوانین اصلی کسب و کار، تجارت و بازاریابی اتفاق می افتد. این در حالی است که eCommerce, eMarketing, eBusiness تنها به عنوان ابزار استفاده می گردد.

کسب و کار الکترونیکی

بازاریابی الکترونیکی

تجارت الکترونیکی

حال در این بین Oropol تنها شرکت ایرانی است که جدا از دارا بودن کادر تخصصی در فنون ICT ، از حضور متخصصان کارآموزده طراحی سایت و بعضاً شناخته شده ی عرصه بازار و بازاریابی بهره جسته است.

از همین رو مشتریان کنونی ما، به درستی دریافته اند که خدمات Oropol بسیار فراتر از طراحی سایت و ارائه یک وب سایت زیبا با پرستیژ بالا می باشد. آنچه ایشان از خدمات ما بهره جسته اند جدا از وب سایت زیبا و کاربردی، برنامه های کاربردی و اجرایی، مشاوره های بازاریابی و تجارت الکترونیک برای افزایش درآمد کسب و کار اصلی و سود دهی می باشد.استفاده از تكنیكهای روز در طراحی  وب سایت و بهینه سازی وب سایت و خدمات سئو ،از جمله خدمات اصلی  شرکت اروپل می باشد.

دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل