اروپل : خدمات شرکت طراحی سایت اروپل

خدمات شرکت طراحی سایت اروپل

Services of oropol

مهمترین خدمات اروپل عبارتست از:

مشاوره و ارائه راهکارهای کسب و کار الکترونیک

افزایش فروش از طریق تجارت الکترونیک

بازاریابی الکترونیک

طراحی سایت و بهینه  سازی وب

طراحی و ساخت مالتی مدیا

طراحی اپلیکیشن

شبیه سازی سه بعدی

مشاوره و ارائه راهکارهای کسب و کار الکترونیک

خوشبختانه امروزه دیگر بسیاری از کسب و کارها، به ویژه کسب و کارهای B2B و بعضاً کسب و کارهای B2C در ایران آمادگی آنرا دارند که به کمک فناوری اطلاعات و Cyber business به صورت الکترونیکی گسترش داشته و دامنه فعالیت های خود را افزایش دهند.
حال "اروپل" با حضور متخصصان چیره دست کسب و کار و کسب و کار الکترونیک آمادگی ارائه راهکارهای کاربردی، اجرایی و کم هزینه به صورت eBusiness را به صورت علمی و کاربردی در قالب طرح های مدون و برنامه ریزی شده به صاحبان صنایع و مدیران متقاضی دارد. همچنین شما با حضور در جلسات مشاوره ما می توانید از پیشنهادات کاربردی و از پیش آزموده شده ما برای افزایش فروش، افزایش سهم بازار، افزایش سودهی و کاهش هزینه ها به کمک کسب و کار الکترونیک بهره موثر جوئید.

 

افزایش فروش از طریق تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک (Electronic Commerce or eCommerce) اگرچه از اوایل دهه هشتاد شمسی رسماً در محافل علمی و حتی اجرایی ایران مطرح شد اما هرگز به مرحله اجرایی واقعی نرسید و تنها در حد یک نام و تعاریف غیرکاربردی باقی ماند. اما آنچه در سابقه متخصصان بازاریابی و برنامه ریزی استراتژیک شرکت اروپل ثبت شده است، واقعیتی خلاف تجربه های ناکام سایرین را نشان می دهد.امروزه، مخصوصاً در شرایطی که نه تنها رقابت ها به میزان چشمگیری افزایش یافته است، حال که سایه تحریم ها، وضعیت نابسامان اقتصاد جهانی و تغییرات اقتصادی داخلی بر سر کارفرما و صاحب صنعت ایرانی سنگینی می کند ما اصولی را که پیش از این چه در داخل و چه در خارج از کشور را تجربه کرده و آزموده ایم برای افزایش فروش با کمترین هزینه و افزایش سهم بازار برای شما در نظر گرفته ایم. اصولی که بسیار بالاتر از سخن و به مراتب متفاوت تر و موفق تر از تجربه های ناموفق متخصصان و شرکت هایی است که عملیاتی نسنجیده و غیر علمی را آزموده اند.

 

بازاریابی الکترونیک

اگر چه بازاریابی الکترونیک (Electronic Marketing or eMarketing) در تمام دنیا به عنوان یک ابزار جهت تحقق اهداف بازاریابی دانسته می شود اما در ایران به اشتباه آنرا یگانه راه برای رسیدن به هدفی چون افزایش فروش می دانند. ما در "اروپل" نه تنها بازاریابی الکترونیک را یک وسیله برای تحقق اهداف بازاریابی می دانیم، با آگاهی از آنکه سود اصلیمان در گرو سود نهایی مشتری از خدمات، مشاوره و فعالیت های علمی و تخصصی ما می باشد با شروع عملیات تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی، تهیه و تدوین طرح های بازاریابی الکترونیک بر پایه طرح های بازاریابی شما بهترین و کاربردی ترین پیشنهادات لازم را برای گسترش هرچه بیشتر کسب و کار شما در شاخه بازاریابی به کار خواهیم بست.
در این بین "اروپل"، تنها شرکت ایرانی است که با آگاهی از اصول برند سازی در اینترنت (Internet Branding) که در همین راستا با بزرگترین کارشناسان و نظریه پردازان جهان، افرادی چون پروفسور ال ریس و دکتر لورا ریس به صورت مستمر در حال مبادله علمی است در امر بازاریابی الکترونیک، معنی و مفهومی بسیار بیشتر و موثرتر برای کسب و کار شما که قبلا‍ توسط دیگر شرکت ها مطرح شده است را در اختیار دارد.

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت

تا دیروز، وب سایت را یک معرفی نامه مجازی از شرکت شما می دانستند. با همین نگرش وب سایت های زیبا و با پرستیژ بالا رفته رفته در سطح وب ایرانی ظاهر گردید اما نتیجه نهایی اصلاً باب میل کارفرمایان و مدیران امر نبود.
چرا؟ متخصصان کسب و کار الکترونیک اروپل جدا از آنکه زیبایی ظاهری و اعمال ظرافت های گرافیکی را در طراحی سایت شما ضروری می دانند اما به نکاتی فراتر از ظاهر توجه دارند. نکاتی بسیار بیش از آنکه مشتریان و مصرف کنندگان با مشاهده وب سایت اعتماد بیشتری به شما داشته باشند. آنچه هر کارفرما در کسب و کارش از یک وب سایت نیاز دارد گسترش، افزایش بازده و سودهی است.

حال با تمام آنچه از تفاوت های ما و اشتیاق برای همراهی شما در موفقیت هر چه بیشتر کسب و کارتان گفته شد چرا ارتباط مستقیم با مشاوران شرکت اروپل را همین حالا به صورت رایگان برقرار نمی کنید؟!

برای دیدن نمونه کارهای اروپل در زمینه طراحی سایت اینجا کلیک کنید

دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل