اروپل : طراحی سایت، طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، سئو

طراحی سایت، طراحی وب سایت، بهینه سازی سایت، سئو


طراحی سایت فوتبالی 90 پیامک

طراحی سایت آرامیس دکور

طراحی سایت آیس پک

طراحی سایت سال سال

طراحی سایت پروا تجارت شرق

طراحی سایت آشنای محبوب

طراحی سایت حمل و نقل جوانه کارگو بار

برای ديدن نمونه کارهای ما در زمينه طراحی سایت اينجا کليک کنيد.

می توان به جرات ادعا کرد که هر ایده تجاری در اینترنت در واقع با طراحي سايتحرفه ای رنگ میگیرد .دنیای مجازی مسیر جدیدی را در تجارت ها به وجود آورده است و طراحی سایت شما بهترین مسیر را در این دنیای جدید ایجاد می کند.
تاثیر مثبت از حضور در دنیای مجازی به نفع تجارت و کسب و کار غیر قابل انکار است و برای موفقیت در این رقابت و پیشگام بودن در صنعت خودتان، صرف داشتن یک وب سایت مهم نیست، بلکه می بایست وب سایتی مرتبط با اهداف و نیاز مجموعه تان به همراه رعایت اصول اولیه طراحی داشته باشید تا در این رقابت به نقطه برتری برسید.
طراحي سايت، فاکتور اصلی برای پوشش دادن وب سایت شما در صنعت آنلاین است. جامع بودن محتویات طراحی وب  سایت شما در رشد رقابتی موجود در این صنعت از عوامل مهم است.

این نکته را در نظر داشته باشید که محتوا و مطالب درون وب سایت پراهمیت ترین بخش طراحی سایت شما را تشکیل میدهد. با توجه به اهداف، نیازها، مخاطبان و چشم انداز کاری شما، اطلاعات موجود در وب سایت باید گویای نوع فعالیت و خدمات در صنعتی که فعال هستید باشد. ارائه اطلاعات علمی به صورت شفاف، گویا و همراه با استفاده از نگارش مناسب می تواند تمامی نیازهای مشتریانی که از اینترنت با شما در ارتباط هستند را بر طرف نماید و آنها را در این بازار رقابتی برای همکاری با شما متقاعد کند.

یکی دیگر از اصول طراحي سايتکه باید در نظر داشته باشیم انعطاف پذیر بودن طراحی سایت است. انعطاف پذیر بودن به این معنی است که وب سایت شما باید قادر باشد که نیازها و اهداف متفاوت حیطه کاری شما را در چشم اندازهای دور پیش بینی کرده و بر آورده نماید. برای رسیدن به این مهم، بهترین کار این است که قبل از راه اندازي وب سايت خود، معماري اطلاعات اصولي و استانداردي براي آن انجام شده باشد. با اجراي معماري اطلاعات دقيق قبل از راه اندازي وب سايت، می توانید از انعطاف پذیر بودن وب سایتتان تا حد زیادی مطمئن باشید.

در صورت عدم وجود يک ساختار دقيق درطراحي وب سايت، با گذشت زمان؛ رشد تدريجي و اجتناب ناپذیر وب سايت، ممکن است محتواي جديد در مکاني نا مناسب قرار گرفته و در عين حال محتواي منسوخ و قديمي همچنان به بازديد کنندگان نمايش داده شود. همچنين اين امکان وجود دارد که در صورت جا به جا کردن مطالب لينک هاي قديمي به روز نشده و بخشي از اطلاعات سايت گم شود. در نتيجه کاربران اطلاعات مورد نياز خود را پيدا نمي کنند و يا اطلاعات اشتباه را دريافت خواهند نمود که اين امر موجب کاهش اطمينان آنها به سايت مي گردد.

این در حالی است که ظاهر و ساختار سايت در سایر صفحات آن از بين مي رود و دربرابر شرکت يا سازمان شما بیهوده هزينه های زيادي را براي وب سایت خود متقبل می شود.

معمولا در صفحه اصلي يا حتي زير صفحات مرحله دوم، سايت ظاهر و ساختار خوب و شکيل خود را حفظ مي کند. اما آيا اين مسئله در زير صفحات بعدي نيز صدق مي کند؟ در صورتي که وب سايت از معماري اطلاعات خوبي بهره مند نباشد، از دست رفتن ظاهر شکيل و ساختار مناسب صفحات در زير صفحات وب سايت، امري اجتناب ناپذير خواهد بود.

اگر وب سايت شما از کمبود يک چشم انداز انعطاف پذير براي توسعه در آينده رنج ببرد، مجبور خواهید شد زمان زيادي را صرف اصلاح سایت موجود کنید که مقرون به صرفه نیست.

نکته بعدی که باید در حین ایجاد سايت لحاظ کرد ساده بودن وب سایت شما است...در واقع مورد سادگی به این نکته اشاره دارد که سایت شما باید قادر باشد که با کاربران مختلف از اقشار گوناگون ارتباط برقرار کند و یا به بیان دیگر قابلیت ها و ویژگیهای اضافه شده به سایت شما باید به تجربیات کاربر اضافه کند و یا به اصطلاح (useability) بالایی داشته باشد.

نکته بعدی هدایت چشم یا گردش کاربری در وب سایت شما است. به هنگام بازدید از یک طراحی سایت خوب کاربر باید در صفحه نمایش توسط طراح راهبری شود...و به بیان ساده تر تركيب بندي صفحه بايد به نحوي باشد كه گردش چشم در تمامي صفحه بوجود بيايد يعني كل طرح ديده شود و وزن بصری بر اساس اولویت در کلیه نقاط صفحه نمایش رعایت شده باشد. منظور از اولویت در واقع جلب توجه کاربر به نقطه ای خاص از صفحه نماییش است.یک مثال ساده از اولویت این است که در اکثر طراحی سایتها اولین چیزی که نیاز است که دیده شود آرم است.در مطالعات نشان داده شده است که در وهله اول قسمت بالای سمت چپ دیده میشود.

اما این اولویت بندی باید فراتر از این مرحله لحاظ شود. به عنوان مثال شاید شما بخواهید گردش چشم کاربر از لوگو یا نام تجاری به بیان موقعیت اولیه و سپس به سمت نوار منو هدایت شود که این ترتیب و توالی باید از طریق ابزار های گرافیکی به دست می آید مثلا استفاده از رنگ های جسورانه و ظریف یک راه ساده برای این است که به کاربر بگویید به کجا نگاه کند.

اروپل با شناخت دقیق از وضعیت صنعت آنلاین و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژهای روز، آمادگی خود را جهت طراحي سايت و بهينه سازي سايتشما با بهترین ایده های تجاری و با کیفیت بالا اعلام می دارد.

دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل