اروپل : رقص گوگل چیست؟

رقص گوگل چیست؟


Oropol Danceیکی از بزرگترین چالش هایی که کسب و کار آنلاین امروز با آن مواجه است حفظ ارتباط در چشم موتورهای جستجو به ویژه گوگل است. کنترل بیش از 90 درصد از ترافیک جستجو در ایالات متحده به تنهایی توسط موتورهای جستجو گوگل انجام می گیرد. تعجب آور نیست که مهم ترین هدف از هر استراتژی بازاریابی اینترنتی کسب رتبه یک در موتورهای جستجو باشد. از همین رو اکثر وب مسترها اصرار دارند که موقع نمایش نتایج جستجو، نام وب سایتشان در صفحه اول نتایج ظاهر شود. استفاده از تکنیک های بهینه سازی سایت می تواند به گسترش کسب و کار شرکت های کوچک در دنیای مجازی کمک کند و موقعیت های خوبی برای پیشرفت آنها فراهم سازد. قبل از بیان هر نکته ای در زمینه بهینه سازی صفحات وب بهتر آن است که شما را به صورت اجمالی با نحوه کار ربات موتورهای جستجو که مهمترین آنها گوگل است، آشنا کنیم.

ربات های گوگل و یا اسپایدرها بعد از 2 یا 3 هفته از زمان طراحی سایت شما به صفحات سایت شما سرکشی خواهند کرد و از همین رو شما به شخصه نیازی به صرف انرژی برای ثبت  وب سایت خود در موتورهای جستجو ندارید.

نحوه عملکرد اسپایدرها یا ربات های موتورهای جستجو گوگل به این حالت است که روزانه و یا به صورت هفتگی از تعداد بسیار زیادی از مراکز داده قدرتمند برای واکشی میلیاردها صفحه وب استفاده می کنند و هر مرکز یک منطقه خاص از سراسر جهان را پوشش میدهد و آن ها را به اصطلاح Index و یا شناسایی می کنند. سپس، بعد از ثبت کردن لینک های موجود در آن وب سایت و مطالب و محتوی هر صفحه، در پایان یک دوره چند ماهه یا چند هفته، موتورهای جستجو گوگل بر اساس تعداد لینک هایی که به یک سایت داده شده است که به اصطلاح به لینک های ورودی معروف هستند و  محتوای وب سایت و متاتگ ها و ارتباط محتوای صفحات و کلمات کلیدی هر صفحه و عنوان وب سایت و پارامتر های دیگر که در مقاله های بعدی به صورت اجمالی بیان میکنیم شروع به بروز رسانی رتبه سایت ها می کند. در این زمان اصطلاحاً می گویند Google dance و یا رقصیدن گوگل رویداده است.


 

بازاریابی موتورهای جستجو را می شناسید؟ اینجا را کلیک کنید!

بهینه سازی موتورهای جستجو را می شناسید؟ اینجا را کلیک کنید!

طراحی سایت حرفه ای چگونه است؟ اینجا را کلیک کنید!

بازاریابی اینترنتی چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

تجارت الکترونیک چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

کسب و کار الکترونیک چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

سئو چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل