اروپل : کلید موثر سئو| بهینه سازی سایت | طراحی سایت |

کلید موثر سئو| بهینه سازی سایت | طراحی سایت |


بهینه سازی موتورهای جستجو با کاهش حجم صفحات موثرتر خواهد بود!
حجم صفحه وب سایت به حجم کل آن صفحه به واحد بایت گفته می شود که این خود حجم  تصاویر در صفحه وب و محتوای صفحه را نیز شامل می شود. پیشنهاد می کنم مطالبی را که حجم متنی زیادی دارند در یک صفحه قرار ندهید، چون در صورتی که محتوای متنی خیلی زیاد باشد ممکن است لینک آن مطلب Index نشود. پس برای چنین مطالبی بهتر است آن را در دو یا چند قسمت در سایت خود قرار دهید.در حین طراحی سایت به این نکته توجه کنید.


بهینه سازی موتورهای جستجو را با کوتاه کردن آدرس صفحات و استفاده از کلمات کلیدی در آن سریعتر کنید!

در URL یا آدرس صفحات خود از کلمات کلیدی استفاده کنید. این مورد در بالا بردن رنک صفحات به دلیل وجود کلمات کلیدی در آدرس آن، بسیار موثر است. حواستان باشد که این آدرس، با فاصله ها و علامتگذاری هایش، بیشتر از ۶۵ حرف نباشد. در ضمن توجه کنید که تحقیقات اخیر نشان می دهد که URL های کوتاه در داخل SERPs گوگل دو برابر بیشتر از آنهایی که طولانی هستند کلیک میخورند. گوگل در پایین هر نتیجه یافت شده برای کلمات کلیدی آدرس آن صفحه وب را نیز نشان میدهد، پس اگر آدرس URL صفحات شما کوتاه یاشد و بتواند پیش نمایش خوبی را از محتویات صفحه شما که کاربر مورد نظر دنبال آن است را نمایش دهد شما شانس بیشتری را دارید که استفاده کنندگان موتورهای جستجوگر سایت و صفحات شما را در بین نتایج نمایش داده شده در موتورهای جستجوگر انتخاب کنند و بر روی آن کلیک کنند. این عامل باعث افزایش CTR و یا همان درصد تعداد نمایش سایت شما بر کلیک های انجام شده بر روی آن در موتورهای جستجوگر می شود که خود باعث افزایش رتبه سایت شما و صفحات آن در گوگل ، یاهو و دیگر موتورهای جستجو می شود.

یکی از مهمترین خدمات اروپل علاوه بر طراحی سایت ، سئو ( بهینه سازی سایت – بهینه سازی موتورهای جستجو ) می باشد که به صورت علمی و متفاوت با سایر رقبایی که در تلاشند تا مشابه ما فعالیت داشته باشند توسط متخصصان ما انجام می شود.

آنالیزهای حرفه ای، تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی اصولی و تفکیک و پشیبنی رفتار جامعه هدف فعالیت هایی است که تنها اروپل به واسطه ادغام علم بازاریابی و فناوری اطلاعات (سایبر بیزینس) قادر به انجام آن در ایران می باشد.


لطفاً همین حالا جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره اولیه به صورت رایگان با مشاوران ما در اروپل با شماره 02122811510 تماس بگیرید. همچنین مشاورین ما شما را در طراحی سایت حرفه ای که با استانداردهای سئو ساخته شده باشد و بتواند تبدیل به سایت درآمدزا شود را کمک خواهند کرد!


 

بازاریابی موتورهای جستجو را می شناسید؟ اینجا را کلیک کنید!

بهینه سازی موتورهای جستجو را می شناسید؟ اینجا را کلیک کنید!

طراحی سایت حرفه ای چگونه است؟ اینجا را کلیک کنید!

بازاریابی اینترنتی چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

تجارت الکترونیک چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

کسب و کار الکترونیک چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

سئو چیست؟ اینجا را کلیک کنید!

دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل