اروپل : سئو وشبکه های اجتماعی

سئو وشبکه های اجتماعی

در طراحی سایت توجه به سئو و بهینه سازی سایت یعنی بالا بردن رتبه در موتور های جستجوگر کاری است مهم و الزامی که البته راه های بسیاری برای رسیدن به رتبه های بالای گوگل وجود دارد. که یکی از این راهکارها استفاده از شبکه های اجتماعی  می باشد.

اتفاقی که در این سالها افتاده است، استفاده رو به گسترش از شبکه های اجتماعی می باشد. در نتیجه کسانی که از این بستر بوجود آمده بتوانند نهایت استفاده را ببرند برندگان این دنیای مجازی خواهند بود.

گسترش روز افزون شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک، توئیتر، یوتیوب و.... نقش بسزایی در خصوص بالا بردن رتبه سایت ها در موتورهای جستجوگر دارد که نمی توان از این امر بی تفاوت گذشت. چرا که بستر بسیار مفیدی در این شبکه های اجتماعی پنهان است که با آگاهی از انها مدیران سایتها می توانند  استفاده لازم راجهت پیشبرد اهداف خود  ببرید.

حجم بالای کاربران شبکه های اجتماعی می تواند در سئوی سایت شما تاثیر بسزایی داشته باشد. زیرا تقریبا بسیاری از اخبار روز از طریق همین سایت ها پیگیری می شوند. این بدان معنا است که که صاحبان سایت ها  و یا کسانی که طراحی سایت میکنند، می توانند با تمرکز بر شبکه های اجتماعی و این حجم بزرگ کاربران باعث ارتقاء  سئو شما شوند.

طبق آمار بدست آمده برند های برتر در تجارت بیشترین تعداد کلیک خود را از فیس بوک دارند که روز به روز این تعداد رو به افزایش می باشد. پس لازم است که از سایت خود به این شبکه ها لینک گذاری کنید. در الگوریتم جدید گوگل پنگوئن با این کار بسیار ساده می توانید تاثیر خوب و ارزش و اعتبار مناسبی را در موتور های جستجوگر پیدا کنید.

در دنیای اینترنتی این نظرات کاربران است که مطالب شما را دارای ارزش می کند. کافی است شما با ترفند های بازاریابی نظر آنها را جلب کنید که در این صورت لایک های باارزشی از سمت آنها دریافت خواهید کرد.

کسانی که از سایت  شما بازدید می کنند  احتمالا از محصولات شما رضایت دارند  پس عاقلانه  این است که شما آنها را به  شبکه اجتماعی خود هدایت کنید و روی برقراری ارتباط پایدار آنها سرمایه گذاری کنید. پس لازم است در شبکه های اجتماعی از هد ترم استفاده کنید. اینکار به ترافیک سایت شما کمک خواهد کرد. البته هد ترم ها واژه های کوتاه و ساده برای جستجو  می باشند که این واژه ها باید پرطرفدار باشند. که البته رقابت بر سر این واژه بالاست

شما باید مطمئن شوید که  این هد ترم ها قابل استفاده در شبکه  های اجتماعی باشد . صفحات فرود که همان صفحه از سایت شما است که  بطور مستقیم این هد ترم ها به ان صفحات هدایت می شوند باید محصولات شما را به سادگی در دسترس قراردهد. از قراردادن منوهای بوک مارک و و اشتراک گذاری در صفحات فرود  غافل نشوید.

  اگر ابزاری که برای اشتراک گذاری استفاده می کنید جذاب و استفاده از آن ها راحت باشد، یعنی تا جایی که ممکن است از پیچیدگی اجتناب کنید موفقیت بیشتری حاصل خواهد شد.

 

 

 

 

دسترسی سريع

طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل